KirpyklaKosmetologo kabinetasKosmetikos kabinetasSoliariumas

Kosmetikos kabinetas

 

PROCEDŪROS NAGAMS

 

 

Nagų lakavimas geliniu laku

 

     Lakas - gelis, tai modernus gelio ir spalvoto lako junginys, kurio dėka turėsite ilgai išliekančią spalvą, veidrodinį spindesį ir elastingą nagą apsaugantį paviršių. Ši įspūdinga priemonė puiki alternatyva norinčioms turėti natūralius gražius ir stiprius nagus.

 

     Ilgalaikio lakavimo privalumai:

 

     reguliariai naudojant, natūralus nagas auga stiprus ir sveikas;

 

     apsaugo nuo lūžinėjimo;

 

     nagai nepraranda lankstumo;

 

     nepriekaištingu manikiūru ir pedikiūru galėsite džiaugtis iki 3 savaičių;

 

     lako spalvą galima rinktis iš skirtingų atspalvių, o maišant gelinio lako spalvas, galima išgauti unikalių atspalvių.

 

 

 

RANKŲ IR KOJŲ PUOSELĖJIMO PROCEDŪROS

 


Parafino vonelė "DEPILEVE" rankoms ir kojoms


     Rankos - moters amžiaus išdavikės. Geriausia priemonė sustabdyti rankų senėjimą, atgaivinti jas nuo žvarbos ir šalčio - DEPILEVE parafino vonelė. Parafino vonelės - ne tik sušildys rankų odą žiemą, bet ir padės atsikratyti rankų išsausėjimo, skilinėjimo, nagų odelių šerpetojimo bei sustiprins nagus. Šiltas parafinas drėkina odą, todėl ji atrodo sveikesnė ir tampa minkštesnė. Parafino vonelių procedūra naudinga simptominiam skausmui mažinti, artrito, bursito ir lėtinio raumenų uždegimo atveju. Taip pat labai gerai atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų sustingimą ir raumenų spazmus, stimuliuoja kraujotaką. Šios procedūros gali būti skiriamos po lūžių ir išnirimų, sausgyslių patempimų, judesių sutrikimų dėl randų bei kitais atvejais, kai tinka šilumos procedūros.

 

     Procedūros trukmė 30min.

 

 

Bio Detox vonelė kojoms

 

     Dauguma sveikatos problemų kyla dėl organizmo užteršimo sunkiaisiais metalais, druskomis, kenksmingais riebalais, nitratais, kitokiais šlakais, kurių daugiausia gauname su maistu, iš oro ir vandens. Veiksmingiausias būdas apsisaugoti nuo ligų - organizmo valymas. Bio detox aparato dėka iš mūsų viso organizmo ( iš visų organų ląstelių ) per kojų pėdas pasišalina šlakai, nitratai, fosfatai, sunkieji metalai, riebalai ir kt.

 

     Bio detox aparato privalumai:


Pašalinami sunkieji metalai;

 

Pagreitina medžiagų apykaitą bei sustiprina imuninę sistemą;

 

Pagreitina žarnyno bei skrandžio darbą;

 

Padeda įveikti virusus, bakterijas, grybelį;

 

Padidėja energingumas, darbingumas;

 

Pagerėja miegas.

 

     Detoksikacinė vonelė subalansuoja jūsų energetinius laukus ir stimuliuoja paties organizmo detoksikaciją. Įkrovus elektromagnetinius laukus, organai savaime ima geriau funkcionuoti. Prietaiso veikiamas vanduo skyla į energetinius jonus ( neigiamus ir teigiamus ). Aktyvūs energetiniai jonai su kraujo srautu patenka į organizmą, pakrauna jį neigiamais jonais. Po kompleksinės biocheminės reakcijos organizme padidėja jonų lygis, dėl to padidėja energetinis lygis, kuris gerina fermentų veikimą.

 

 

 

 

ANTAKIAI IR BLAKSTIENOS

 

 

Blakstienų priauginimas


     Profesionalus ir kokybiškas DELUXE LASHES blakstienų priauginimas. Tai geriausias Jūsų sprendimas, norint suteikti daugiau tankumo, paryškinti, bei pailginti natūralias blakstienas. Deluxe Lashes blakstienos yra ypatingai lengvos ir elastingos. Priauginamos blakstienos atrodo natūraliai, nesukelia jokių nepatogumų Jums ir Jūsų akims. Blakstienų priauginimo metu viena Deluxe Lashes blakstiena auginama prie vienos natūralios blakstienos iki kol pasiekiamas norimas rezultatas. Blakstienų priauginimo metu naudojami pagal specialią Deluxe Lashes technologiją pagaminti klijai. Šie klijai yra ypač elastingi ir patvarūs. Deluxe Lashes klijai nedirgina ir neapsunkina akių, tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Praėjus 24 valandoms po blakstienų priauginimo galėsite maudytis, lankytis soliariume ar saunoje, nesibaimindami, kad blakstienos atsiklijuos ar iškris. Po blakstienų priauginimo praėjus 3 - 5 savaitėm atliekama korekcija. Jos metu specialaus tirpiklio pagalba nuimamos paaugusios, kryptį pakeitusios blakstienos ir auginamos naujos. Laikotarpis iki korekcijos priklauso nuo Jūsų natūralių blakstienų augimo ciklo, struktūros bei priežiūros įpročių.